Заявка на
підключення

Важливі Новини

18.10.2021

Як підключити серівс цифрового телебачення Oll.TV

Як встановити додаток цифрового телебачення Oll.TV на смарт телевізор Samsung або LG Щоб встановити додаток цифрового телебачення Oll.TV на вашому телевізорі або приставці необхідно зробити ряд простих дій:

Читати далі →
30.09.2021

OLL.TV тепер доступний в списку тарифів Застава.НЕТ

Переглядайте найкращі телевізійні канали, серіали, фільми, спортивні трансляції та безліч інших програм в HD-якості. Тепер ви та ваша сім'я зможуть насолодитися відмінним контентом зібраним в одному сервісі:

Читати далі →
19.09.2021

Чому не працює wi-fi в квартирі? Як налаштувати домашню мережу?

Чому так сталося і які причини могли вплинути на дану ситуацію? Найпоширинійшою проблемою при роботі маршрутизаторів є зникнення сигналу Wi-Fi і низька швидкість завантаження і передачі даних. Основна причина цих проблем - це використання вашої домашньої Wi-Fi мережі однаковіх  каналів передачі, які налаштовані на Wi-Fi роутерах ваших сусідів. Через однакові каналів з'являється зависання або просідання швидкості передачі.

Читати далі →
06.03.2021

Зі святом 8 березня

Компанія Застава.NET вітає всіх жінок зі святом 8 березня. Шановні, кохані та прекрасні жінки. Ми щиро вітаємо вас за наступаючим Міжнародним жіночим днем. Ми бажаємо вам бути завжди усміхненими, сяючими від щастя та радості!

Читати далі →
09.01.2021

Обмеження на час Локдауна

Шановні абоненти! Урядом України було введено повторний карантин, який повинен посприяти зменшенню кількості захворюваності! Всі ми на це сподіваємося і будемо дотримуватися певних правил. З 8.01.2021 по 25.01.2021 весь офіс компанії буде переведений на віддалений режим. Тому всі питання пов'язані з підключенням, фінансовим або технічним характером ви можете задати за телефонами:

Читати далі →
31.12.2020

З Новим Роком та Різдвом Христовим 2021

Компанія Застава.NET вітає всіх абонентів з наступаючими святами. 2020 рік ми все запам'ятаємо з багатьох причин. Цей рік став великим викликів для кожного з нас. Ми сподіваємося, що всі подолали труднощі, які були викликані Covid-19 і карантином. І хочемо...

Читати далі →