Заявка на
підключення

ВИСОКОШВИДКІСНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
ДЛЯ БІЗНЕСУ

Уточнити можливість підключення на Вашу адресу

Уточнити

Пакети для бізнесу

Реєстрація та підключення корпоративних абонентів здійснюється нами в індивідуальному порядку, оскільки ми розуміємо, що інтернет – це важливий інструмент для розвитку бізнесу. Ми пропонуємо юридичним особам лінійку вигідних тарифів, підключення пакета послуг і цілий ряд додаткових можливостей. Ми створюємо цілу інтернет-інфраструктуру, і підтримуємо її стабільну, безперебійну та якісну роботу.

Вартість підключення приватних підприємців і юридичних осіб розраховується індивідуально, залежить від обсягу робіт. * Тариф “Максимальний 2X доступний для абонентів, підключених за технологією GPON. Абонентське обладнання повинно відповідати технічним вимогам тарифу (прокачувати швидкість вище 100 Мбіт / с).

Наші переваги

1
Синхронні пакети
2
Реальний IP
3
Пасивна оптична мережа
4
Мінімальні терміни усунення неполадки
5
ККД

Інтернет провайдер Застава.NET забезпечує надійний обмін даними між будь-якими об'єктами і філіями клієнта, які можуть бути розташовані в різних районах міста. Для надання послуг передачі даних компанія використовує різні схеми організації зв'язку:

  • оренда виділених каналів «точка-точка»
  • об'єднання кількох віддалених офісів і організація інформаційного обміну за рахунок створення віртуальних приватних каналів та мереж

Товари, які можуть Вам знадобитися