Заявка на
підключення

ДИВІТЬСЯ ЦИФРОВЕ ІНТЕРНЕТ-ТЕЛЕБАЧЕННЯ В ОДЕСІ І ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ В ІДЕАЛЬНІЙ ЯКОСТІ ВІД ЗАСТАВА.NET

 

Пакети цифрового телебачення
Базовий
Цифровое телебачення
Телебачення
136
телеканалів
41
каналів в HD-якості
Цiна
99 грн/мiс
Преміум
Цифровое телебачення
Тарифний план Преміум+
171
телеканалів
46
каналів в HD-якості
Цiна
118 грн/мiс
Максимум
Цифровое телебачення
Тарифний план VIP HD+
200
телеканалів
71
каналів в HD-якості
Цiна
148 грн/мiс
Додаткова інформація.

Компанія Застава.NET надає можливість підключити послугу «Цифрового інтернет-телебачення» за технологією ОТТ від сервісу Omega-TV для всіх абонентів у яких є доступ до мережі інтернет, незалежно від провайдера, до якого ви підключені.

Ви можете підключити один із запропонованих тарифних планів і насолоджуватися якісним цифровим мовленням улюблених телеканалів.

Для того, щоб дивитися ЦТБ вам необхідно:

1. Доступ до мережі інтернет;

2. Телевізор з функцією SMART TV. SMART TV – функція, вбудована в сучасні телевізори SAMSUNG і телевізори LG на платформі WEB OS v3.0 і вище.

3. Якщо у вас телевізор старого покоління без функції СМАРТ-ТБ, то вам необхідна мультимедійна приставка, яку можна придбати в нашому абонентському відділі.

4. Завантажити додаток Omega TV для смартфонів. Доступно для Android і iOS.

5. Або переглядати через особистий кабінет на вашому комп’ютері.

НА ЧОМУ ДИВИТИСЯ TV НОВОГО ПОКОЛІННЯ

image
image

Підтримуються моделі телевізорів Samsung
з функцією SMART TV і моделі телевізорів LG на платформі WEB OS v. 3.0 і вище.

Встановити додаток OmegaTV досить просто. Для цього треба зайти в магазин додатків на вашому пристрої і в розділі “пошук” введіть “OmegaTV”. Вам необхідний фіолетовий логотип як на зображені вище. Після установки вам буде запропоновано 7 днів промо перегляду або ввести код активації для повноцінного перегляду. Код активації можна отримати в абонентському відділі.

Завантажити додаток на iOS можна тут.

Завантажити додаток на Android можна тут.

 

Важливо: для встановлення програми на ваш SMART TV вам необхідно зайти в магазин додатків від виробника вашого телевізора.

image
image
Цифрове телебачення на приставках. Якщо телевізор не оснащений функцією SMART TV, можна підключити до нього один з мережевих медіаплеєрів – на базі Android або iOS. Спеціальний ресивер (приставка) розширить його можливості та дозволить Вам дивитися сучасне телебачення з інтерактивною картинкою і об’ємним звуком. «Розумне» телебачення – це в нова сучастність!
image
image

Підтримуються телефони та планшети з версією
Android не нижче 4.0 і iOS 7.0. Підтримка попередніх версій не надається.

Телевізор, який можна взяти з собою. Сучасні смартфони та планшети дозволяють дивитися телебачення за допомогою Інтернету вдома та в дорозі. Якщо ваш мобільний пристрій працює на операційній системі Android або iOs, встановіть спеціальний додаток та насолоджуйтесь можливостями телебачення нового формату. Ви не пропустите улюблені передачі і фільми!  

image
image

Додаток OTT Player можна встановити на комп'ютер під керуванням Windows xp, 7, 8, 8.1 і 10, а так само MacOS

Сучасне OTT на персональних компьютерах.Як на стаціонарних,так і на портативних комп’ютерах можна дивитися телебачення, що працює через Інтернет. Спеціальний плеєр дозволяє зручно переглядати телевізійні канали та користуватися додатковими можливостями для комфортного відтворення улюблених фільмів, шоу-програм, передач. Налаштуйте додаток і дивіться OTT!

Товари, які можуть Вам знадобитися