Заявка на
підключення

ДИВІТЬСЯ ЦИФРОВЕ ІНТЕРНЕТ-ТЕЛЕБАЧЕННЯ В ОДЕСІ І ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ В ІДЕАЛЬНІЙ ЯКОСТІ ВІД ЗАСТАВА.NET

 

Пакети цифрового телебачення

НА ЧОМУ ДИВИТИСЯ TV НОВОГО ПОКОЛІННЯ

image
image

Підтримуються моделі телевізорів Samsung
з функцією SMART TV і моделі телевізорів LG на платформі WEB OS v. 3.0 і вище.

Встановити додаток OmegaTV або OllTV досить просто. Для цього треба зайти в магазин додатків на вашому пристрої і в розділі “пошук” введіть “OmegaTV” або “OllTV”. Вам необхідний фіолетовий логотип як на зображені вище. Після установки вам буде запропоновано 7 днів промо перегляду або ввести код активації для повноцінного перегляду(для сервісу OmegaTV. Код активації можна отримати в абонентському відділі.

 

Завантажити додаток “OmegaTV” на iOS можна тут.

Завантажити додаток “OmegaTV” на Android можна тут.

Завантажити додаток  “OllTV” на iOS можна тут.

Завантажити додаток  “OllTV” на Android можна тут.

 

Важливо: для встановлення програми на ваш SMART TV вам необхідно зайти в магазин додатків від виробника вашого телевізора.

image
image
Цифрове телебачення на приставках. Якщо телевізор не оснащений функцією SMART TV, можна підключити до нього один з мережевих медіаплеєрів – на базі Android або iOS. Спеціальний ресивер (приставка) розширить його можливості та дозволить Вам дивитися сучасне телебачення з інтерактивною картинкою і об’ємним звуком. «Розумне» телебачення – це в нова сучастність!
image
image

Підтримуються телефони та планшети з версією
Android не нижче 4.0 і iOS 7.0. Підтримка попередніх версій не надається.

Телевізор, який можна взяти з собою. Сучасні смартфони та планшети дозволяють дивитися телебачення за допомогою Інтернету вдома та в дорозі. Якщо ваш мобільний пристрій працює на операційній системі Android або iOs, встановіть спеціальний додаток та насолоджуйтесь можливостями телебачення нового формату. Ви не пропустите улюблені передачі і фільми!  

image
image

Додаток OTT Player можна встановити на комп'ютер під керуванням Windows xp, 7, 8, 8.1 і 10, а так само MacOS

Сучасне OTT на персональних компьютерах.Як на стаціонарних,так і на портативних комп’ютерах можна дивитися телебачення, що працює через Інтернет. Спеціальний плеєр дозволяє зручно переглядати телевізійні канали та користуватися додатковими можливостями для комфортного відтворення улюблених фільмів, шоу-програм, передач. Налаштуйте додаток і дивіться OTT!

Товари, які можуть Вам знадобитися