Фільми, передачі та спортивні події
підключай Максимум

Дивись цифрове телебачення від ОмегаТВ. Одна підписка - п'ять пристроїв.

Тарифні плани

Оберіть свій тариф Цифрового ТБ

Нижче для Вас представлені телевізійні тарифи Застава.NET в яких Вам доступні найкращі цифрові канали доступні до перегляду на території України.

7 днів

тестового перегляду
всього за 1 гривню!

Підключити ТБ та дивитись на будь-яких пристроях - ЛЕГКО.

Встановити програму OmegaTV або OllTV досить просто.

Для цього зайдіть до магазину додатків на вашому пристрої
у розділі «Пошук» введіть «OmegaTV» або «OllTV».

Після встановлення вам буде запропоновано 7 днів промо перегляду або ввести код активації для повноцінного перегляду (для додатку OmegaTV).
Код активації можна отримати у абонентському відділі.

Завантажити додаток «OmegaTV» на iOS можна тут.
Завантажити додаток «OmegaTV» на Android можна тут.
Завантажити додаток «OllTV» на iOS можна тут.
Завантажити додаток «OllTV» на Android можна тут.

Важливо: для встановлення програми на ваш SMART TV вам необхідно зайти до магазину додатків від виробника вашого телевізора.

Цифрове телебачення на SMART TV або на приставках.

Вбудована функція у сучасних телевізорах. Цифрове телебачення оснащене інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом та не потребує додаткових пристроїв.

Все, що Вам потрібно зробити — завантажити, встановити та налаштувати спеціальний додаток на телевізорі LG або Samsung. Нові технології у світі цифрового телебачення дозволять Вам насолодитись усіма їх перевагами. Якщо телевізор не оснащений функцією SMART TV, можна підключити до нього один із медіаплеєрів — на базі Android або iOS.

Спеціальний ресивер (приставка) розширить його можливості та дозволить Вам дивитися сучасне телебачення з інтерактивною картинкою та об’ємним звуком.

Телевізор, що можна взяти з собою у кишеню.

Сучасні смартфони та планшети дозволяють дивитися телебачення за допомогою Інтернету вдома та в дорозі. Якщо Ваш мобільний пристрій працює на операційній системі Android або iOS, встановіть спеціальну програму та насолоджуйтесь можливостями телебачення нового формату. Ви не пропустите улюблені передачі та фільми!

Сучасне OTT на персональних комп’ютерах.

На стаціонарних та на портативних комп’ютерах можна дивитися телебачення через Інтернет. Спеціальний плеєр дозволяє зручно переглядати телевізійні канали та користуватися додатковими можливостями для комфортного відтворення улюблених фільмів, шоу-програм, передач.

Налаштовуйте програму та дивіться OTT!

Замовте приставку для
перегляду Преміум ТБ

Скористайтеся унікальною можливістю замовити приставку для перегляду цифрового телебачення.

Приставка під управлінням ОС Android — це не тільки спосіб перегляду ТБ, але й величезні можливості серфінгу в інтернеті та перегляду відео на YouTube тощо.

  • Підтримка WiFi
  • Підтримка сервісів Google