Заявка на
підключення

24.08.2020

Чому Інтернет не працює як треба?

Уявіть собі: ви переглядаєте YouTube, знаходите ролик, який вам подобається, але ви не можете дивитися, тому що він продовжує постійно довантажувати і часті зупинки вас просто неймовірно починають дратувати.
Прикро, чи не так?

Існує ряд факторів, які можуть вплинути на вашу роботу з Інтернетом.Ми розглянемо ці чинники і дамо вам кілька порад, як максимально використати можливості Інтернету.

1. Вибір Wi-Fi роутера
Ваш WiFi-роутер грає важливу роль в забезпеченні швидкості і надійності вашого інтернет-з’єднання. Це має вирішальне значення, особливо з урахуванням напливу розумних мобільних пристроїв, пристроїв з доступом в Інтернет і кількості пристроїв, що використовують одне і теж домашнє підключення до Інтернету.

Перевірте своє обладнання, щоб переконатися, що воно здатне забезпечити швидкість, яку ви підключили. Шукайте дводіапазонні маршрутизатори з частотою 2,4 і 5 ГГц, щоб забезпечити кращу пропускну здатність при одночасній роботі двох мереж.

2. Об’єкти, які заважають сигналу Wi-Fi.
Ви можете цього не усвідомлювати, але звичайні побутові прилади, такі як мікрохвильова піч, телевізор або навіть водонагрівач, можуть вплинути на потужність вашого сигналу WiFi. Якщо можливо, постарайтеся розташувати WiFiроутер в центрі будинку, подалі від цих приладів, щоб максимально збільшити покриття WiFi. Ви також можете подумати про переміщення своїх розумних пристроїв, щоб забезпечити оптимальний прийом Wi-Fi.

Є одна річ, яку ви не можете обійти – ваші стіни. У деяких будинках і квартирах стіни не тільки товсті, але і через них проходять водопровідні труби тощо, що впливає на сигнал WiFi. У цих випадках ви можете скористатися повторювачем WiFi, який допоможе посилити сигнал і розширити зону покриття в вашому домі.

3. Одночасне підключення декількох пристроїв.
Як ми вже згадували раніше, кількість пристроїв, одночасно підключених до мережі Wi-Fi, може серйозно вплинути на максимальну швидкість, яку ви використовуєте. Наприклад, з’єднання зі швидкістю 100 Мбіт / с може підтримувати до 6-8 підключених пристроїв, перш ніж у вас почнуться проблеми з підключенням.

Це пов’язано з тим, що чим більше пристроїв ви підключили, тим менше буде пропускна здатність, виділена для кожного окремого пристрою. Уявіть собі вечірку з піцою з 8 гостями в порівнянні з вечіркою з 16 гостями. В останньому випадку кожен отримає тільки половину шматочка однієї піци. Отже, дійсно подумайте про те, як ви збираєтеся використовувати Інтернет, коли вибираєте тарифний план для підписки. Якщо у вас велика сім’я, і ​​у кожного є свій мобільний телефон, ноутбук або система безпеки, підключені до Інтернету, то слід вибирати вже тарифи понад 100 Мбіт / с. Ціна часто не так різниця. А у нас, при виборі тарифу Infinity 200Мбіт / с ви ще отримаєте 171 канал цифрового телебачення, що значно зменшує ваші витрати на зв’язок в місяць.

4. Використання старих пристроїв

Ми розглянули кілька факторів, але настав час подивитися, що знаходиться в межах досяжності ваших пальців. Буквально. Пристрій, який ви тримаєте в руках, вплине на вашу швидкість. Насправді, ви не можете досягти швидкості 100 Мбіт / с на пристрої, з яким 5 років. Тодішні пристрої просто не були створені для підтримки тих швидкостей, які ми звикли бачити зараз. Щоб повною мірою насолодитися пропонованої швидкістю, пристрої повинні бути сумісні з останніми стандартами Wi-Fi. Тепер у вас є привід купити смартфон, на який ви так довго дивилися;)

5. Пропоновані рівні швидкості і тарифні плани.

Нарешті, вам дійсно потрібно подумати про те, як ви будете використовувати Інтернет, і вибрати план, відповідний вашим потребам. Задайте собі наступні питання:

– Що ви за користувач? – легкий чи важкий?
– Для чого ви користуєтеся Інтернетом? Ви хочете відправити пару листів? Можливо, ви завзятий геймер або любите дивитися серіали цілодобово і без вихідних. Різні потреби вимагають різної швидкості.
– Скільки пристроїв ви будете підключати до своєї мережі Wi-Fi? Пам’ятайте вечірку з піцою? Чим більше людей і підключених пристроїв, тим вища пропускна спроможність вам знадобиться.

Тому відповівши на ці питання, ви цілком зможете вирішити яка швидкість вам потрібна, а ми підключимо вам інтернет з оптики, який буде відповідати всім сучасним стандартам!

Поширити Facebook