Заявка на
підключення

17.03.2020

Чим зайнятися під час карантину?

Карантин не проблема, коли є чим зайнятися!

В Україні ввели карантин, обмежили відвідування кафе, барів, ресторанів, ТРЦ, кінотеатрів та інших місць масового відвідування людьми. Ці заходи вимушені і вони, як показує світова практика, є правильними для обмеження поширення вірусу. Уряд країни настійно просить в принципі більше бути вдома, уникати поїздок в громадському транспорті та перебування в закритому приміщенні з великою кількістю людей, а так само частіше мити руки.

3 тижні карантину можна провести з користю для себе. Ми підготували ряд пунктів, які допоможуть провести ці дні якщо не з користю, то хоча б в комфорті:

– Дивіться фільми і серіали
Багато з нас роблять список фільмів або серіалів, які хочуть посмотреть.Так ось зараз саме час відкрити його і почати перегляд! Відсутній список, тоді просто загугли кращі фільми за останні пару років і вибирайте свій жанр.

– Вчіться
Онлайн навчання зазвичай платне, але завжди є кращий друг кожного з нас – YouTube в якому можна знайти мільйони відео уроків на практично будь-яку тематику. Хочете стати дизайнером? Курс по фотошопу та ілюстратор для вас! Хочете монтувати ролики? Adobe Premier, Final Cut інші програми чекають вас.

– Тренуйтеся
Звичка виробляється за 21 день. Чому б не використати дні карантину для вироблення корисної звички? Наприклад робити зарядку, качати прес вранці або робити розтяжку, щоб отримати гнучкість і сісти на шпагат!

– Читайте
У книгах ми завжди можемо на якийсь час піти від реальності нашого світу і зануритися в життя головних героїв обраної вами книги. Читаючи ми збільшуємо словниковий запас, простіше спілкуватися з людьми, додаємо впевненості в спілкуванні, знімаємо стрес, розвиваємо пам’ять і мислення, стаємо більш творчими.

– Працюйте
Чи не можете сидіти без діла і ваша робота дозволяє працювати з дому? Всі умови для вас, включайте свій комп’ютер або ноутбук, запустіть легку музику на тлі і продовжуйте комфортно працювати.

– Подорожуйте
Як би дивно це не звучало, але подорожувати можна з дому. Зараз реалізовано багато віртуальних проектів для подорожей. Один GoogleEarth дозволить вам прогулятися вулицями Парижа, Токіо або Нью-Йорка.

– Грайте
Кібер-спорт – це не вірус, можна сміливо грати і навіть заробляти на ньому. Зараз існує багато чемпіонатів з різних ігор, вибирайте свою і йдіть до перемоги!
Ми щиро бажаємо кожному з вас міцного здоров’я і щоб ніякої вірус не підступив до вас. А які у вас ідеї для проведення карантину? Пишіть ваші варіанти в коментарі!

 

Поширити Facebook