Заявка на
підключення

20.06.2019

Інтернет для бізнесу. Який тариф обрати?

Виберіть кращий інтернет-тариф для будь-яких цілей вашого бізнесу.

Інтернет-провайдер Застава.NET надає оптимальні тарифи, які підійдуть для будь-якого бізнесу і при цьому будуть повністю задовольняти всі потреби бізнесу в 2019 році.

Наші тарифи:

Base – 35Мбіт/с
Fast – 50Мбіт/с
Maxi – 80Мбіт/с
Максимальний – 100 Мбіт/с
Максимальний 2Х – 200Мбіт/с

А також ви можете підключити тариф до 1000Мбіт/с

Форма для юр-лиц

Оставьте Ваши контакты, мы оперативно решим Ваш вопрос с подключением и свяжемся с Вами

Застава.NET надає підключення за самими передовими технологіями. Всі підключення проводиться виключно по волоконно-оптичних ліній зв’язку. Такий спосіб підключення має ряд переваг, а саме:

Пропускна здатність. Підключення по оптиці має набагато кращу пропускну здатність, що в свою чергу дозволяє передавати інформації.
Швидкість і відстань. Оптоволоконні кабелі дозволяють передавати інформацію з набагато більшою швидкістю і на більш далекі відстані без втрат сигналу.
Безпека передачі. Сигнал, який передається по оптичному кабелю, не має випромінювання тому його складно перехопити. У разі, якщо кабель пошкодили, то це легко буде відстежити, оскільки буде пропускати світло і в підсумку буде повна зупинка передачі даних.
Міцність і надійність оптики. Оптичний кабель набагато легше, тонше і має більш тривалий термін служби ніж мідний. У складі такого кабелю центр жили виконані зі скла, що ізолює його від електричного струму, оптика не чутлива до температури і може прокладатися навіть у воді, чого не скажеш про мідь.

Заповнюйте заявку на підключення і почніть працювати зі стабільним інтернетом від Застава.NET

Поширити Facebook