Заявка на
підключення

21.03.2019

Компанія Застава.NET почала якісні зміни.

Сьогодні компанія Застава.NET заявила про старт якісних змін в роботі компанії. Детальніше – в репортажі.

«Удосконалюватися – значить змінюватися. Бути досконалим – означає змінюватися постійно ». Прислухаючись до побажань своїх клієнтів, компанія Застава.net змінила все: візуальне оформлення, сайт і головне – якість надаваних інтернет послуг. Їх кількість, обсяг, а також швидкості передачі і обробки інформації безперервно ростуть. Збільшується і кількість клієнтів компанії. Турбуючись про задоволення запитів користувачів, в Застава.net використовують сервери Hewlett Packard Enterprise, найпродуктивніші і найнадійніші в світі. А при підключенні – оптоволоконні технології від лідера в даному технологічному сегменті – компанії HUAWEI.

Консультаційний супровід клієнтів здійснюють співробітники колл-центру компанії. У телефонному режимі вони відповідають на питання, пропонують способи вирішення проблем, інформують про акції, нові сервіси та послуги. Якісні зміни в работі технічної підтримки, завдання якої – забезпечити клієнтів безперебійним високошвидкісним доступом до мережі. Розуміючи потреби корпоративних і індивідуальних користувачів, фахівці допомагають впоратися з виникаючими труднощами, дають консультації по правильному підключенню й налаштуванню пристроїв і інтернет-орієнтованих програм.

Висококваліфікований персонал – основний капітал компанії, вважають в Застава.net. А тому співробітники проходять обов’язкові сертифікаційні і ліцензійні навчання і стажування, розширюють пізнання в області впровадження новацій, застосування сучасних гаджетів і супутнього програмного забезпечення.

Використання передових технологій і сучасних рішень від світових лідерів-виробників телекомунікаційного обладнання, мережевих інфраструктурних компонентів та інформаційних продуктів, стабільний доступ до мережі інтернет, найкращі умови і сервіси для користувачів! Перевірені часом, близькі і зрозумілі споживачам.

Застава.net. З нами краще!

Поширити Facebook