Заявка на
підключення

29.01.2019

Ми стали краще!

Робимо якість кожен день. Ми стали краще.

Умови сучасного ринку телекомунікаційних послуг вимагають від провайдерів надання найкращих умов і сервісів для кінцевих користувачів. Компанія Застава.NET використовує передові технології при побудові і організації мережі, впроваджує сучасні рішення від світових лідерів-виробників телекомунікаційного обладнання, мережевих інфраструктурних компонентів і найсучасніших інформаційних продуктів. Завдяки цьому забезпечується ряд істотних переваг перед конкурентами:

• Масштабованість і відмовостійкість.

Стабільний доступ до мережі інтернет – візитна картка компанії Застава.net. Постійне розширення мобільних, відео і хмарних сервісів створює велике навантаження і підвищує вимоги до мереж. А щорічне зростання трафіку вимагає від операторів регулярних інвестицій, часто з повною заміною однієї лінійки обладнання на іншу. Універсальна платформа маршрутизації Juniper MX легко вирішує ці завдання, дозволяє без перерви в роботі нарощувати потужності і забезпечувати при цьому високу відмовостійкість з повним резервуванням критично важливих вузлів.

оборудование застава нет

• Універсальність і простота

При підключенні споживачів Застава.net. використовує оптоволоконні (xPON) технології від компанії HUAWEI – світового лідера в даному технологічному сегменті. Ці технології дозволяють одночасно задовольнити всі сучасні вимоги до мереж, вирішуючи завдання передачі голосу, відео і даних, використовуючи один порт підключення зі швидкістю 1Гбіт. Все, що потрібно – це підібрати необхідний домашній роутер, який забезпечить підключення до мережі інтернет необхідної кількості комп’ютерів, планшетів, мобільних телефонів і ТБ-приставок.

оборудование застава нет

• Продуктивність

З кожним днем число наших клієнтів збільшується, зростає кількість наданих інтернет послуг, обсяг, а також швидкості передачі і обробки інформації. Для підтримки якості інтернет послуг на найвищому рівні компанії доводиться дбати про постійно зростаючої продуктивності обробки протікаючої через мережу інформації. Справитися з таким завданням допомагають сервера компанії Hewlett Packard Enterprise, найпродуктивніші і надійні сервери в світі.

оборудование застава нет

Ми впроваджуємо передові технічні новинки, розширюємо спектр і підвищуємо якість надаваємих інтернет послуг. З кожним днем ми стаємо кращими, ростемо і розвиваємося разом з Вами і для Вас.

Читайте також: “Компанія Застава.NET початку якісні зміни.”

Поширити Facebook