Заявка на
підключення

11.03.2019

На що звернути увагу при підключенні до нового Інтернет-провайдеру?

Як вибрати інтернет-провайдера в Одесі?

З кожним днем ​​кількість впевнених користувачів Інтернетом в Одесі зростає, як і зростає вік цих користувачів.
На сьогодні налічується понад 50 провайдерів, які ведуть свою роботу в різних районах міста. Тому підключити інтернет стало простіше, але вибрати підходящого провайдера, який буде влаштовувати по ряду параметрів, не так-то легко.

Що необхідно врахувати при виборі провайдера:

1.Якість роботи і технологія підключення.
2.Тарифна сітка.
3.Зручність оплати послуг.
4.Швидкість підключення.

А тепер по-порядку

1. Якісна робота Інтернет з’єднання – це візитна картка будь-якого провайдера. Чим краще і стабільніше працює мережа – тим більше задоволені клієнти компанії. А задоволений клієнт завжди порадить підключитися саме до цієї компанії.
2. Тарифна сітка – дає користувачеві підібрати тариф, що підійде під свої потреби.

Якщо ви працюєте і періодично запускаєте короткі ролики, то вам цілком може вистачити 35Мбіт/с, але якщо ви хочете щоб вашого тарифного плану вистачало на комфортну роботу і при цьому ваш комп’ютер, смартфон і телевізор працювали без просідання швидкості, то вам необхідно підключити швидкість від 100Мбіт/с. Але не слід забувати періодично оновлювати ваш роутер. Оскільки від його роботи ви будете або задоволені швидкістю, або ні.
3. Оплатити інтернет послуги – це одне з поширених питань в пошуку гугла.
З кожним днем ​​з’являється все більше різних платіжних сервісів і кожен з нас вибирає найбільш підходящий для себе спосіб оплати. Це є одним з факторів, що впливає на вибір провайдера.
4. Швидкість підключення – це запорука успішного розвитку компанії. Якщо ще 10 років тому підключення в 21 день вважалося нормою, то сьогодні підключення протягом 10 днів змушують задуматися про підключення до того чи іншого інтернет-провайдеру в Одесі.
Як то кажуть “Час – гроші”, а гроші зараз більшою мірою заробляються завдяки інтернету. Тому важливо щоб швидкість підключення була прийнятною для вас.

У Застава.NET ми постійно покращуємо якість мережі, щоб наші користувачі мали стабільний доступ до мережі Інтернет. Для цього ми оновили все обладнання, тепер кожен абонент має можливість отримувати доступ до мережі навіть коли у всьому районі відключили світло.
Ми проводимо підключення по PON-технології, яка є передовою в Україні.

Ми врахували динаміку розвитку технологій і пристроїв і тому пропонуємо нашим абонентам широку лінійку тарифних планів від 50Мбіт/с до 1000Мбіт/с. Тепер кожен абонент може з комфортом працювати в мережі і при цьому завжди мати стабільне підключення. Ну, а, якщо інтернет з’єднання перервалося, то швидше за все закінчилися кошти на балансі. Щоб поповнити баланс ми постійно розширюємо способи оплати.

Зараз для наших абонентів доступна оплата через:
– Мобільний додаток
– Банківські реквізити
– Приват24
– Термінали самообслуговування
– Оплата з мобільного

Інтернет-провайдер Застава.NET розуміє важливість швидкого підключення будинку або квартири до інтернету, тому після залишення запиту на нашому сайті з вами зв’язується наш менеджер, і уточнює час для підписання договору і зручного для вас часу на підключення до мережі.

Заявки на интернет

Оставьте Ваши контакты, мы оперативно решим Ваш вопрос с подключением и свяжемся с Вами
  • Это поле используется для проверочных целей, его следует оставить без изменений.

 

Читайте також: “Яку швидкість вибрати для домашнього інтернету?”

Поширити Facebook