13

У цій статті ми перерахували декілька корисних для роботи плагінів, які дійсно допомагають!

Браузер Гугл Хром — найпоширеніший браузер в світі. Його використовують сотні мільйонів людей щодня в своїх завданнях і в цілому браузер добре справляється зі своєю завданню, але є ряд розширень, які виводять його в явні лідери в порівнянні з конкурентами.

І так, плагін №1 — Google Keep
Цей плагін використовується для створення заміток і інших записів до відвідуваним ресурсів.
Коли ви відвідуєте сайт, то плагін може зберегти всі елементи розташовані на сайті.
Він зручний у використанні так як відкривається за допомогою pop-up поверх сторінок або можна відкрити окремою сторінкою.

Плагін №2 — Adblock Plus

Ви напевно стикаєтеся з величезною кількістю реклами, яка сиплеться з усіх ресурсів. Тому якщо хочете позбутися від настирливої ​​реклами в інтернеті, то сміливо встановлюйте це розширення. Цей плагін прибирає:
— Банерну рекламу
— Вспливаючі вікна
— Відеорекламу
— Блокує коди відстеження від ФБ

Плагін №3 — Lightshot

Супер корисна функція для тих, хто часто працює з скринами. Цей інструмент дозволяє легко виділити потрібну вам область на екрані, зробити скрін і нанести текст або іншу інформацію. Потім зберегти як фото або для економії місця в вигляді посилання!

Плагін №4 — Grammarly

Одне з найпопулярніших розширень для браузера. Воно здатне виявити більше 2500 всіляких помилок, виконує перевірку всіх аспектів листи, орфографії та граматики.

Він корисний тим, хто часто пише англійською мовою. А також здатний навчити користувачів правильно висловлювати думки в письмовому вигляді.

Плагін №5 — Hunter
Якщо ваша сфера роботи безпосередньо залежить від електронної пошти, то цей плагін точно стане в нагоді. Додаток Hunter допомагає проводити швидкий пошук актуальних адрес знайдених на веб сторінці, яку ви відвідали.

Плагін №6 — OneTab

Для любителів відкрити безліч вкладок в хромі, навантажити ваш комп’ютер по максимуму і потім обурюватися на швидкість роботи був створений OneTab. Він дозволяє закрити всі відкриті посилання, але зберігає їх в єдиний список, який не впливає на роботу браузера і ви завжди можете знайти раніше відкриту вкладку. Рекомендуємо.

Плагін №7 — Todobook
Це розширення блокує стрічку в Facebook, замість неї, пропонуючи, скласти список справ — як робочих, так і домашніх. Поки користувач не виконає всі завдання, не бачити йому стрічки новин. А коли виконає — отримує 5 хвилин дорогоцінного часу, який можна витратити на стрічку. Відмінна річ для власників бізнесу, які бачать як співробітники в робочий час постять картинки в свої стрічки або спілкуються з друзями.

Share