33

Підвищіть свою цифрову освіту за допомогую Дії

Шановні громадяни! В умовах розвитку цифрового суспільств та активного впровадження у повсякденне життя електронних сервісів надважливо мати вільний доступ та можливість набути необхідні знання та навички, які допоможуть ефективно використовувати цифрові продукти та рішення.
Відповідно до статі 12 Закону України «Про освіту» від 05.09.20217 року № 2145- VIII інформаційно — комунікаційну компетентність визнано однією з ключових компетентностей, необхідних кожній сучасній людині для успішної життєдіяльності.
Відповідно до Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 року №471, зокрема, цілі: «українець, який хоче мати цифрові навички, може вільно їх набути», Міністерство цифрової трансформації України започаткувало національних проект з цифрової грамотності «Дія.Цифрова освіта», основною метою якого є навчити 6 млн. українців цифровій грамотності за 3 роки.
З метою підвищення рівня цифрової грамотності населення Одеської області інформуємо вас про можливість підвищити та перевірити цифрову грамотність усіма бажаючими за допомогою національного тестування.
Завдання тесту систематизовані за сферами знань європейської рамки цифрових компетентностей DigComp 2.1. для громадян, що була адаптована українськими експертами.
Після складання тесту ви отримаєте сертифікат, що підтверджує ваші знання та навички.
Більш детальну інформацію щодо зазначених можливостей можна отримати на порталі Дія.Цифрова освіта за наступним посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/

Також на зазначеній платформі зібрані та доступні для перегляду низка освітніх серіалів за різною тематикою, зокрема:
Основи кібергігієни https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene
Кіберняні https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny
Обережно! Кібершахраї https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyber-fraudsters
Цифрові юристи 2.0 https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-lawyers-2
Інтерактивне навчання: інструменти та технології для цікавих уроків https://osvita.diia.gov.ua/courses/interactive-learning
Інклюзивний вебдизайн https://osvita.diia.gov.ua/courses/inkluzivnij-vebdizajn
Нові цифрові професії https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-professions
Фінансовий сенсей https://osvita.diia.gov.ua/courses/finansovyy-sensey
Почати бізнес. Креативна індустрія https://osvita.diia.gov.ua/courses/pocati-biznes-kreativna-industria
Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті» https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey
Як громаді стати цифровою https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities
Електронний підпис https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature
Програмування для новачків https://osvita.diia.gov.ua/courses/programming-for-beginners 

Share