Заявка на
підключення

07.07.2020

ТВ-приставка або Smart TV

ТВ-приставка або Smart TV. Що краще?

Медійний і інтерактивний ринок вже не робить маленькі дрібненькі кроки в своєму розвитку, а впевнено захоплює все більше користувачів по всьому світу. Щодня для користувачів стають доступні різні телевізійні сервіси, ігри, подкасти та інші додатки, якими можна користуватися не тільки на смартфонах і планшетах, а й на телевізорах з функцією SMART або телевізійних приставках. У цій статті ми постараємося з вами розібратися, що краще новий телевізор або ТВ-приставка?

Перед оновленням старого телевізора завжди постає питання: “А чи потрібно оновлювати його?” У разі якщо вашого телевізора вже більше 10 років, то відповідь буде однозначно так! Але якщо телевізор вас повністю влаштовує, він не останньої моделі і частина інтеректівних додатків він не підтримує, то є сенс придбати приставку до нього і користуватися собі на втіху.

Починаючи з 2018 року в Україні відбувається трансформація звичного аналогового телебачення в цифрове. Але навіть з переходом на цифру телеканали все одно втрачають свого глядача. Користувачі вибирають перегляд фільмів, серіалів і різних шоу в мережі інтернет т.к не доводиться витрачати час свого часу на рекламу, яка обов’язково буде переривати показ. Новини все більше надають перевагу читанню з новинних сайтів, телеграм каналів або в інших месенджерах. Навіть прогноз погоди вже став зникати на телебаченні, оскільки його можна дізнатися за лічені секунди в своєму смартфоні.

Виходячи з цих факторів розвиток інтерактивних функцій стає основним пріоритетом для телебачення.

Зараз ми постараємося розібратися що краще SmartTV або TV-приставка?
Спільне між цими пристроями тільки те, що вони дають можливість переглядати звичне для кожного телебачення, і можливість виходити у всесвітню мережу. Після цього вже починаються кардинальні відмінності.
Найчастіше вбудовується апаратне забезпечення смарт телевізорів не таке потужне як у приставок. Перевірити це можна банальної швидкістю роботи, кількості програм, які підтримуються, кількості вбудованої пам’яті і т.д Також важливим залишається той факт, що на приставку буде частіше приходити оновлення ОС ніж на телевізор.Конечно, оновити ОС можна і самостійно покопавшись в налаштуваннях, але ми ж живемо в суспільстві споживачів і явно не хочемо копатися в техніці. А з огляду на відносно недавні новини з блокуваннями від компанії Самсунг, приставка стає явним фаворитом.Также оновити приставку на новішу не так затратно, як оновлювати телевізор.
Фінансова сторона питання у хороших приставок стартує від 1500 грн, а біля телевізорів від 8000 грн. Все залежить від обраного вами рішення.
Чи влаштовує поточний телевізор? Тоді сміливо доповніть його приставкою і насолоджуйтеся інтерактивними функціями на звичному для себе екрані при цьому з легкістю можна оновлювати приставку після виходу нових технічних рішень.
Сколюється враження, що телевізори зовсім програють цю битву. Але чого у них не відняти так це ергономіку. Підключили телевізор в розетку, взяли один єдиний пульт і користуєтеся! При цьому вас не буде діставати надлишок проводів на полиці або стіні де він стоїть.

Вирішувати звичайно Вам, будь-який з перерахованих варіантів має в підсумку вас влаштовувати. З новим “залізом” ви зможете:
– переглядати телебачення в будь-який час
– використовувати “Time-machine”
– грати в доступні гри
– користуватися улюбленими додатками
– мати комфортний доступ до мережі Інтернет тощо

Компанія Застава.NET готова допомогти у виборі тв-приставок під ваші потреби, в нашому абонентському відділі ви завжди можете замовити приставку під управління ОС Андроїд, а також підключи сервіс цифрового телебачення Омега ТВ. Користуватися інтерактивним телебаченням з можливістю перемотування, якщо ви пропустили початок фільму або передачі, виходити у всесвітню мережу або підключати різні сервіси, які цікаві для вас. Замовляйте приставку і послугу цифрового тв за телефоном (048) 797-23-00 або залишайте заявку на нашому сайті: https://www.zastava.net.ua/tv/

Поширити Facebook