Заявка на
підключення

06.06.2022

Wi-Fi 6E – нове розширення для сучасної бездротової мережі.

Що таке Wi-Fi 6E? Та які його переваги? Детальніше у цій статті.

Простими словами – це удосконалене розширення нового стандарту Wi-Fi 6 зі збільшенням діапазону частоти до 6ГГц. На теперішній час усі Wi-Fi роутери працюють у двох діапазонах 2.4ГГц та 5ГГц,а з стандартом Wi-Fi 6E ви отримуєте нову смугу частот в діапазоні від 5.9ГГц до 7.1ГГц. В цей час усі наявні діапазони зосередженні в обмеженому спектрі, а смуга в 6ГГц існує без перекриття та перешкод.

Маючи в розпорядженні частоти в 6ГГц відкриють для вас значну пропускну здатність, швидкість та менші затримки, тому цей діапазон буде досить популярним у тих користувачів, хто тісно зв’язаний з потоковими відео в 8К, стрімами, та технологіями віртуальної або доповненої реальності.

Переваги, які стануть доступними з діапазоном 6ГГц:
– кількість приладів, які можна під’єднати до однієї мережі значно зростає.
– збільшення інтенсивності бездротового трафіку.
– перекриття усім звичних діапазонів частот (2.4-5ГГц).

Мінімізація навантаження та збільшення ширини смуги.

Частота в 6ГГц буде зайнята лише підключенням WiFi 6, що прибирає проблеми з перезавантаженістю мереж WiFi. Канали в цьому діапазоні не перетинаються один з одним, що значно знизить перевантаження мережі.

Wi-Fi 6E дозволяє використовувати 7 додаткових каналів 160 МГц, які подвоюють смугу пропускання і пропускну здатність, що дозволяє одночасно передавати набагато більше на максимально можливих швидкостях.

Моделі маршрутизаторів, які підтримують Wi-Fi 6 стандарт.

– Роутер Mercusys AX1800
– Роутер Huawei AX3
– Роутер TP-Link Archer AX10
– Роутер Asus RT-AX55
– Роутер Keenetic Sprinter
– Роутер TP-Link Archer AX73

Є ще значна частина моделей на різні потреби та бюджети. Оновлюйте своє обладнання та користуйтесь новітніми технологіями, які покращать вашу роботу з всесвітньою мережею.

Поширити Facebook