Заявка на
підключення

14.09.2020

Як підключити свій телевізор до мережі інтернет.

Є кілька способів як підключити свій телевізор до мережі інтернет. В цій статті ми розглянемо їх.

Сучасні телевізори з року в рік все сильніше відрізняються від своїх старіших побратимів. Так різниця у випуску в 3-4 роки може істотно вплинути на рівень начинки телевізора. Це все частіше стає помітним за якістю зображення, екрани телевізорів можуть бути будь-діагоналі і при цьому їх товщина стрімко падає. З розвитком Інтернету і появою нового контенту виробники телевізорів швидко перейшли на випуск «розумних телевізорів», щоб користувач міг швидко перемикатися з екрана свого смартфона на перегляд улюбленої передачі на телевізорі. Звичайно, це було зроблено з метою утримання ринку, тому кожен новий телевізор має функцію Smart TV і повністю адаптовані для комфортного користування ресурсами глобальної мережі. Проте, яким би «нафарширований» ваш телевізор не здатний автоматично підключитися до мережі. Щоб це зробити необхідно виконати деякі настройки або підключити доп. обладнання.

Способи підключення телевізора до інтернету.

На даний момент є три практичних способу як підключити телевізор з мережі:
1. підключення телевізора за допомогою кабелю.
2. підключення телевізора за допомогою wi-fi.
3. підключення телевізора за допомогою ТБ-приставки

Перед тим, як почати підключення рекомендуємо вам ознайомитися з технічними характеристиками. Повний перелік ви можете уточнити на сайті виробника або у консультанта при покупці.

Підключення телевізора за допомогою кабелю.

Якщо ваш телевізор підтримує функцію Smart TV, але виробник не встановив у нього Wi-Fi адаптер, то підключення виконується через провід одним з двох наступних способів:

– пряме кабельне з’єднання;
– підключення від Wi-Fi роутера.

При виборі першого типу підключення, ви повинні розуміти, що підключений буде тільки телевізор до Інтернету, інші пристрої не зможуть підключитися. Тому рекомендуємо підключення кабелем від Wi-Fi роутера. Таким чином у вас буде Wi-Fi по дому і телевізор буде підключений до всесвітньої мережі. Після з’єднання кабелю і телевізора найчастіше виводиться повідомлення «з’єднання до мережі активно».

Підключення через Wi-Fi.

Це досить простий тип підключення, все також просто як і підключити смартфон до Wi-Fi.
Для цього вам необхідно зайти в Меню, знайти пункт «Мережа» або «Підключення до мережі» (у різних виробників він по-різному називається, але інтуїтивно зрозуміло і легко його знайти). Далі зі списку доступних мереж вибрати вашу і натиснути «підключитися», після ввести пароль і все. Тепер ви можете користуватися ресурсами глобальної мережі на вашому телевізорі.

Однак ви повинні розуміти, що для перегляду контенту Wi-Fi важливо мати стабільне з’єднання, а також враховувати віддаленість роутера від телевізора і всі перепони на шляху до нього.

Підключення через приставку.

Якщо у вас телевізор старого зразка і він не підтримує ні Smart TV і підключення по Wi-Fi, тоді єдиний спосіб підключення – мультимедійна приставка.
Це маленький пристрій, який доповнить ваш телевізор усіма інтерактивними функціями і дозволить вам серфить сторінки в інтернеті. Головне, щоб ваш телевізор підтримував підключення по HDMI або через «Тюльпан».
На ринку представлено безліч приставок, тому підібрати під свої вимоги не складе великих зусиль.

Поширити Facebook