Заявка на
підключення

10.04.2019

Як змінити пароль на роутері TP-Link

Змінити пароль на роутер – легко.

TP-Link – це найвідоміший і найпоширеніший роутер в українських користувачів інтернетом. Роутери TP-link масово використовуються як в домашніх мережах так і в великих мережах. Саме тому велика частина інтернет-провайдерів по всій Україні рекомендує роутери TP-link як еталонні.

Як поміняти пароль на роутер TP-link:

У різних моделях роутерів TP-link вхід в панель адміністратора може злегка відрізнятися, але принцип скрізь один і той же. Розглянемо зміну пароля на прикладі TP-link wr841n:

1.Підєднайте ваш ноутбук або ПК до маршрутизатора, бажано по шнуру.

подключение роутера к пк

2. Скористуйтесь зручним для вас веб-браузером.В пошуковому рядку введіть одну з адрес вашого пристрою. За замовчуванням виробник використовує одну з цих посилань: 192.168.1.1,192.168.0.1, www.tplinkwifi.net або www.tplinklogin.net.

3. На цьому етапі вам відкриється вікно авторизації. У ньому вам необхідно ввести логін і пароль. Для нових пристроїв логін і пароль вказаний як: “admin”. Якщо ви хочете поміняти пароль на старому маршрутизаторі, то введіть поточні логін і пароль. У разі, якщо потрапити в адмін панель не вийшло – просто обнуліть маршрутизатор до початкових налаштувань.

сменить пароль на роутере TP-Link Застава.Нет

вход на роутер застава.нет

4. Коли ви підключили до веб-інтерфейсу роутера і зайшли в адмінку, в лівій колонці знайдіть пункт WWS – Wireless-Wireless Security (бездротова мережа і її захист). Далі виберіть тип wpa/wpa2 і в поле verison зі списку ставимо пункт automatic, теж саме робимо в пункті меню encription.

5. Придумуємо новий пароль, бажано наявність верхнього регістру та цифр і вводимо його в PSK Password і тиснемо “Зберегти” (Save).

смена пароля на роутере Застава.нет

6. Після того, як ви натиснете “Зберегти” система запропонує зробити перезавантаження роутера. Це буде виконано в автоматичному режимі і після запуску роутер буде вимагати новий пароль.

Даний алгоритм дій застосовується до більшості моделей компанії ТП-лінк. На зворотному боці вашого роутера виробник зазвичай вказує всю необхідну інформацію для входу в адмін-панель вашого пристрою.

Читайте також: “Виділений IP що це і для чого потрібен?”

Поширити Facebook