Заявка на
підключення

24.03.2020

Онлайн відеосервіси знизять якість відео.

Зниження якості картинки через зростання вхідного трафіку

У зв’язку з карантином різко зросла кількість трафіку, що в свою чергу збільшило навантаження на сервера різних місць для розміщення відеофайлів. Тому великі майданчики такі як YouTube і Netflix погодилися з вимогами влади ЄС на зниження дозволу в відео.

Так користувачі дивилися контент у форматі 1080р і вище будуть отримувати його в стандартному форматі 480p – 720p.
Таке обмеження протримається близько 30 днів, що дозволить критично не перевантажувати канали зв’язку на час карантину.

В Україні також відзначено зростання трафіку в зв’язку з карантином, але поки що немає такої пікового навантаження оскільки не всі люди дотримуються карантину. Але вже деякі майданчики з відео-контентом починають зазнавати труднощів зі збільшення кількості відвідувань.

Що робити якщо картинка стала запинатися:
– Перезавантажити ваше обладнання, можливо ваш роутер працював значну кількість днів і встиг накопичити різного роду помилки.
– Перевірити підключення безпосередньо. Якщо швидкість на спідтесте в рамках заявленої, значить особливих проблем на лінії немає.
– Якщо фільм або серіал, який ви дивитеся онлайн, став запинатися, то спробуйте перейти на інший ресурс, наприклад YouTube. Відео вантажиться і нормально відтворюється, значить проблема на стороні сервера ресурсу де ви дивитеся відео.
– З іграми можлива така ж проблема. Частина серверів знаходиться за межами України і підключення може займати тривалий час через збільшення кількості підключень. Звідси висока затримка в передачі пакетів.

Читайте також: “Чим зайнятися під час карантину?”

Поширити Facebook